+421 903 200 999 michal@mojandroid.sk

Mobilné formáty reklamy

Čitatelia portálu MojAndroid.sk majú veľkú tendenciu pristupovať k obsahu z mobilných zariadení. Viac ako 60% všetkých fanúšikov navštevuje naše internetové stránky zo smartfónu a tabletu. Využitím priestoru na mobilnej verzii stránky sa vám podarí rozšíriť dosah reklamy na čo najviac zákazníkov a zachytiť zaujímavý segment spotrebiteľov, ktorí nakupujú prostredníctvom svojich mobilných telefónov.

Desktopové formáty reklamy

K dispozícii sú štandardné desktopové formáty reklamy, ako FullBRANDING alebo Banner DOUBLE SQUARE, ale taktiež špeciálne formáty na podporu prezentácie PR článku – TITULKA a TOP téma

Špeciálne formáty reklamy

Okrem štandardných formátov sú k dispozícii unikátne formy inzercie, ako napríklad 10k súťaže, partnerstvá v anketách alebo personalizovaná reklama SmartADS.

Súťaž 10-tisíc (10k)

SmartAds – personalizovaná reklama

SmartAds je inteligentná reklama fungujúca na princípe personalizácie obsahu. Prináša jedinečnú možnosť priamo osloviť používateľov pomocou identifikácie mobilného zariadenia, ktoré práve držia v ruke. Na základe informácií o zariadení vieme cieliť personalizovanú ponuku, ktorá má niekoľkonásobne vyšší potenciál konverzie ako klasická všeobecná reklama. SmartAds zobrazuje reklamu súčasne na mobilnej aj desktopovej verzii webu – na desktope zobrazuje reklamu podľa zariadenia, o ktorom sa píše v danom článku.

Organizácia eventov

Stiahnite si náš cenník

Aktuálny cenník na stiahnutie v dvoch formátoch – mediakit MojAndroid.sk v detailnej PDF verzii a kompletný zoznam dostupných formátov reklamných plôch všetkých našich webov v prehľadnej tabuľke. K dispozícii na stiahnutie máte aj požadovanú technickú špecifikáciu podkladov všetkých aktuálnych reklamných formátov. 

Máte záujem o spoluprácu? Napíšte nám a my Vás budeme kontaktovať